Haber

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan oy kullandı

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Lapseki ilçesindeki Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokulu’ndaki 1014 numaralı sandıkta oy kullandı. Turan yaptığı açıklamada, “Hangi partiye oy verirlerse versinler tüm hemşerilerimizi oy kullanmaya davet ediyorum. Sandık bize emanettir. Her seçmene, her vatandaşa bu hakkı kullanmasını tavsiye ederim. Oy vermeyenlerin de hakkı vardır.” şikayet hakkı yok.”

Çanakkale’de saat 08.00 itibariyle 436 bin 13 seçmen, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri’nde oy kullanmak için sandık başına gitmeye başladı. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Lapseki ilçesindeki Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokulu’ndaki 1014 numaralı sandıkta oy kullandı.

‘HALKIMIZ NE DİYOR BAŞKAN. GELECEĞİNE BAKIN’ AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, oylamanın ardından “Sandık bize emanet. Hangi partiye oy verirlerse versinler tüm hemşehrilerimizi oy kullanmaya davet ediyorum. Oy kullanmayanların haklarının olmayacağını öngörüyorum. şikayet hakkı.” Kazanacak. Kimse kaybetmesin diye kazanılacak. Yarından itibaren deprem bölgemiz olan Türkiye’nin yapım ve genişletme çalışmalarına başlayacağız. Halkımız ne derse desin yarından itibaren 85 milyon insanın kardeşliğini inşa etmek için yeniden çalışmaya başlayacağız. Sonuçlar zaten Çanakkale’de. Bizim için, Türkiye’miz için hayırlı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu