Teknoloji

Yapı Kredi Mobil artık “Hayatınızın Uygulaması”

Türkiye’nin en popüler taşınabilir bankacılık uygulaması Yapı Kredi Portable, şimdi de süper uygulamaya dönüşüyor. Böylece sadece bankacılıkta değil, bankacılık dışı alanlarda da ihtiyaç duyulan hizmetlerin tek çatı altında hızlı ve basit bir şekilde yapılması mümkün olacaktır. Böylece Yapı Kredi Portable, tüm kullanıcıları için “hayatın uygulaması” haline gelecektir.

 

Tüm ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi Taşınabilir yeter!

Yapı Kredi Mobil’i sadece finansal anlamda değil, hayatın her alanında ihtiyaç sahiplerinin kısayolu olarak konumlandırdıklarını belirten, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğankonuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: Yapı Kredi olarak insan odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin önündeki engelleri kaldırmaya ve değer katmaya devam ediyoruz. ‘Sınırsız Bankacılık’ yaklaşımımızla tüm müşterilerimize kusursuz bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Taşınabilir uygulamaların yaygınlaştığı ve kullanıcıların onlarca uygulamayı aynı anda kullandığı bir dünyada, müşteri ihtiyaçlarına tek noktadan erişim sağlamak çok daha kritik hale geldi. Yapı Kredi Mobil’i ‘hayatınızın uygulaması’ yapma stratejisiyle yola çıktık. ‘Benim Dünyam’ menüsü altında ilk olarak Araç+ uygulamamızı devreye aldık. Türkiye’de bir ilk olan bu uygulama kısa sürede 1,5 milyon kullanıcıya ulaştı. Ardından Home+, My Bank+ ve My Travel+ uygulamalarımızı hayata geçirdik. Ödeme fonksiyonumuz World Shares ve Sürdürülebilir Tercih Programı Adımımız ile daha da genişlettiğimiz ‘Benim Dünyam’ menüsü ile Yapı Kredi Mobil’i hem finansal hem de finansal olmayan ihtiyaçlara cevap verebilecek çok kapsamlı bir platform haline getirdik. . Önümüzdeki dönemde de müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmaya, sıkıntılarını ortadan kaldırmaya devam edeceğiz”

 

Süper bir uygulamaya dönüşen Yapı Kredi Portable, benzersiz hizmetler sunuyor. Bunların ortasında araç kiralama, yurt içi ve yurt dışı seyahat satın alma gibi hizmetler yer almaktadır. Tüm bunlar, Yapı Kredi Mobil’in müşteri deneyimini ön planda tutan yaklaşımıyla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ve fayda sağlayacak şekilde sunuluyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu